Dla każdego, kto zna korzyści wynikające z pobytu w saunie, możliwość regularnego korzystania z sauny w zaciszu własnego domu, będzie z pewnością dużą zaletą. W Finlandii, na północy Szwecji czy w Rosji, praktycznie każdy dom wyposażony jest we własną saunę. W naszym kraju sauny również zyskują na popularności, dlatego postanowiliśmy skupić się na zaletach, jakie wynikają z budowy sauny we własnym domu. Z Zitpol sauna budowa sauny będzie bezproblemowa, pomożemy wybrać i zamontujemy saunę w Twoim domu.

Poniżej znajdziesz kilka z nich:

  1. Niższe koszty – choć początkowy koszt związany z budową sauny wydaje się wysoki, to jednak w perspektywie dłuższego czasu, jest wart poniesienia. Zakładając, że przeciętny koszt półgodzinnego seansu w saunie publicznej wynosi około 30zł, a z sauny korzystamy średnio trzy razy w tygodniu, miesięczne pobyty w saunie publicznej będzie kosztował nas blisko 400zł. Oczywiście użytkowanie domowej sauny również kosztuje, ale cena prądu zużytego w domu jest nieporównywalnie niższa od ceny za jednorazowe skorzystanie z sauny publicznej. Inwestycja w domową saunę zwróci się jeszcze szybciej, jeśli korzystać będzie z niej więcej niż jedna osoba.
  2. Więcej czasu – mając własną saunę, nie musimy tracić czasu na dojazdy. Poza tym możemy dowolnie sterować czasem naszych zabiegów, nie jesteśmy przez nic, ani przez nikogo ograniczani. Z sauny korzystamy o dowolnej porze dnia lub nocy, w najbardziej odpowiadającym nam momencie.
  3. Większy komfort – domowa sauna to większa swoboda i wyższy komfort zabiegów. Dysponując całą sauną dla siebie, możemy wygodnie rozłożyć się na drewnianej ławie, włączyć ulubioną muzykę i dolać do wody ulubiony olejek zapachowy. Nikt nam nie marudzi i w żaden inny sposób nie zakłóca naszego spokoju.
  4. Zachęta dla innych – jeśli do tej pory nie udało Ci się przekonać partnera/partnerki do zabiegów w saunie, domowa sauna może być szansą na zmianę nastawienia drugiej osoby. Dzięki poczuciu większej intymności będzie jej łatwiej się przełamać i zacząć korzystać z dobroczynnych właściwości oferowanych przez saunę.
  5. Relaks i rekreacja – domowa sauna to doskonały sposób na szybkie zrelaksowanie się po wyczerpującym dniu pełnym różnorodnych zajęć. Sauna w domu to także ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych. Takie wspólne spotkania w saunie nie tylko integrują, ale są również dobrą okazją do prowadzenia rozmów.

Powiązane artykuły

Napisz Zadzwoń

Producent Saun i Spa Zitpol Sauna

tel.: 605 23 15 25

Specjalista ds. Ganbanyoku
tel.: 697 51 30 05

For english:
+48 697 51 30 05

e-mail:
info@zitpol-sauna.pl